1.ss.wigilia gminna 2019W sobotę, 14 grudnia w hali sportowej w Główczycach, odbyło się gminne spotkanie wigilijne, w którym wzięli udział, również seniorzy Projektu „Srebrna sieć” oraz wolontariusze. W tym niezwykłym wydarzeniu wzięło udział ponad trzystu gości. Piękną niespodziankę przygotowała młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Żelkowa, która wystawiła urocze i przejmujące Jasełka. Podczas spotkania zostały odczytane słowa Ewangelii, a ksiądz skierował do zebranych kilka słów: "Jesteśmy wielką rodziną i dziś patrząc na tę wypełnioną salę, jestem wzruszony, że tak pięknie potrafimy ze sobą być".

Po części oficjalnej, wszyscy goście podzielili się opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia, jak również wspólnie odśpiewali kolędy. Spotkanie wigilijne upłynęło w radosnej atmosferze, przy stołach z tradycyjnymi potrawami świątecznymi.

 

2.ss.wigilia gminna 20193.ss.wigilia gminna 20194.ss.wigilia gminna 20195.ss.wigilia gminna 20196.ss.wigilia gminna 20197.ss.wigilia gminna 2019