Uczestnicy Główczyckiego Festiwalu Lata grający w gry planszowe pod namiotem promującym projekt Srebrna Sieć.W dniu 21 lipca 2019 r. wolontariusze z Punktu Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego Projektu „Srebrna Sieć” wraz z opiekunem i koordynatorem Projektu byli obecni podczas Główczyckiego Festiwalu Lata. Promowaliśmy projekt, a przede wszystkim tegoroczny Konkurs SREBRNE SERCE, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych seniorów w naszej gminie.

W naszym Punkcie oferowaliśmy dla mieszkańców gminy chwile zabawy i relaksu przy stolikach z szachami, warcabami i grami karcianymi. Każdy został obdarowany ciasteczkami, które wypiekli nasi wolontariusze dzięki uprzejmości p. Grażynki ze świetlicy w Wykosowie.

Dziękujemy za Waszą obecność !!!

 Uczestnicy Główczyckiego Festiwalu Lata grający w gry planszowe pod namiotem promującym projekt Srebrna Sieć.

Opiekun wolontariatu senioralnego przy rozstawionych stolikach z grami planszowymi i karcianymi.Uczestnicy Główczyckiego Festiwalu Lata grający w gry planszowe pod namiotem promującym projekt Srebrna Sieć.Uczestnicy Główczyckiego Festiwalu Lata grający w gry planszowe pod namiotem promującym projekt Srebrna Sieć.Wolontariusz na tle rozstawionych stolików z grami planszowymi.Wolontariusz wraz z opiekunem wolontariatu pod namiotem z grami planszowymi i karcianymi, z koszem łakoci dla uczestników festiwalu oraz plakatami i ulotkami dotyczącymi projektu Srebrna Sieć, w tym organizowanego konkursu pn. Srebrne Serce.