Choinki przygotowane przez wolontariuszy z jutowego sznurka, ozdobione drobnymi błyskotkami i białą koronką.W bieżącym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, wolontariusze z Punktu Usług Wzajemnych Wolontariatu Senioralnego przygotowali świąteczne upominki dla Seniorów i Opiekunów uczestniczących w projekcie „Srebrna Sieć”.

Zostały one własnoręcznie wykonane z naturalnych materiałów. Jutowe choinki będą pięknie zdobiły wnętrza domów naszych Seniorów wprowadzając świąteczny nastrój.

Dzięki uprzejmości dyrektora GOK Główczyce, wolontariusze wspólnie z uczestniczkami Kreatywnego Klubu Kobiet upiekli i ozdobili świąteczne piernikowe dzwoneczki i skarpety, które zarówno cieszą oko, jak i pysznie smakują :)

 Wolontariusze podczas prac nad ozdobami dla seniorów.Wolontariusze podczas prac nad ozdobami dla seniorów.Wolontariusze i uczestniczki Kreatywnego Klubu Kobiet podczas wyrobu pierniczków w kuchni GOK.Wolontariusze i uczestniczki Kreatywnego Klubu Kobiet podczas wyrobu pierniczków w kuchni GOK.Wolontariusze i uczestniczki Kreatywnego Klubu Kobiet podczas wyrobu pierniczków w kuchni GOK.Wolontariusze i uczestniczki Kreatywnego Klubu Kobiet podczas wyrobu pierniczków w kuchni GOK.