Seniorzy podczas ćwiczeń ruchowych
W październiku br., w Klubie Seniora z siedzibą w Żoruchowie odbyły się dwa spotkania.

Na jednym ze spotkań w dniu 6 października seniorzy uczestniczyli w zajęciach ruchowo-tanecznych. W trakcie zajęć, prowadzonych przez instruktorkę tańca Panią Martynę Kamińską uczestnicy mieli okazję poznania tajników tańców latynoskich, przy których podnosili swoje umiejętności taneczne i świetnie się bawili. Poziom i tempo tańca pokazało, ile sił i temperamentu drzemie w seniorach.

Uczestnicy Klubu Seniora siedżacy woków stołu i przysłuchujący się osobie prowadzącej warsztaty

 

 

 

W klubie w dniu 14 października odbyły się również warsztaty makijażu. Warsztaty poprowadziła Pani Klaudia Stańczyk. W ramach warsztatów Pani Klaudia opowiedziała uczestnikom jak dbać o piękno i urodę skóry dojrzałej. W czasie warsztatów instruktorka zaprezentowała jak prawidłowo wykonać makijaż wieczorowy dostosowany do różnych typów cery. Seniorki, jak i seniorzy byli bardzo zadowoleni ze spotkania. Po zajęciach instruktażowych mieli okazję zasięgnąć indywidualnych porad na temat doboru odpowiednich kosmetyków do ich cery.

 Seniorzy podczas ćwiczeń ruchowych

Instruktorka podczas pracy z seniorami nad ich postawąInstruktorka podczas pracy z seniorami nad ich postawąSeniorzy podczas zajęć sportowo-ruchowychSeniorzy podczas ćwiczeń ruchowychSeniorzy podczas zajęć ruchowychOdpoczynek seniorów po zajęciach, przy poczęstunkuOdpoczynek seniorów po zajęciach, przy poczęstunkuSeniorzy skupienie wokół stołu z rozłożonymi akcesoriami do makijażuInstruktorka przedstawiająca tajniki makijażu senioromInstruktorka  malująca jedną ze zgromadzonych seniorek

Efekty pracy instruktorki na twarzy jednej z seniorekSeniorki skupione wokół stołu i przysłuchujące się instruktorce

Seniorka przy stole

Seniorka pozująca do zdjęciaSeniorka pozująca do zdjęcia